Kekova Ulaşım

Kekova, Kaş ve Demre ilçeleri arasında bulunmaktadır. Üçağız köyü Kekova Tekne Turlarının başlangıç noktasıdır. Kekova’ya en yakın havaalanları Antalya ve Dalaman havaalanlarıdır. Kekova aşağı yukarı ikisinede eşit mesafededir. Özel aracınız yoksa Kekova’ya dolmuş sadece Antalya otogardan saat 14:30’da kalkıp saat 18:00’da Kekova’ya gelmektedir. Onun haricinde dolmuşla Demre ilçesine geldikten sonra Kekova’ya taksiyle ulaşabilirsiniz. Demre Kekova arası 20 km. mesafededir.

Antalya'dan Ulaşım

null

Antalya

Kekova, Kaş ve Demre ilçeleri arasında bulunmaktadır. Antalya’dan Kekova’ya ulaşmak isterseniz istikamet sırasıyla şöyle:
null

Kemer

null

Kumluca

null

Finike

null

Demre

null

Üçağız Köyü

Demre ilçelerini geçtikten sonra Kaş yoluna devam ederken Çayağzı Limanı yukarısından Kekova Üçağız 15 km.yazan kahverengi bir levhanın gösterdiği sapak göreceksiniz o sapaktan girdikten sonra doğru devam ederek Üçağız köyüne ulaşabilirsiniz.

Muğla'dan Ulaşım

null

Muğla

Muğla tarafından gelirseniz istikamet şöyle:
null

Fethiye

null

Kalkan

null

Kaş

null

Üçağız Köyü

Kaş’ı geçtikten sonra Kaş Demre yolunun 15. km.lerinde Kekova Üçağız 18 km. yazan kahverengi levhanın olduğu kavşaktan girdikten sonra doğru geldiğinizde Üçağız köyüne ulaşmış olursunuz.

Sizi Arayalım?

Numaranızı bırakın, en kısa sürede sizi arayıp bilgilendirelim

    İsim *

    Telefon *